4:0 (3:0)
Další tři body z venku - střelnice v Březiněvsi!!!
Napsal: beznos dne Sobota, 22 Září 2018 10:13

Podruhé v řadě hrajeme na hřišti soupeře, tentokrát v Březiněvsi.

Kádr se nám oslabil nejen kvůli zraněním a nemocem, ale ještě také kvůli dovolenkám.... Na zápas odjíždíme jen s dvěmi náhradníky do pole a samozřejmě si vybíráme další smůlu. V průběhu hry odstupuje již v první půli zraněný Áša a po poločase také s bolavým kolenem Urbi. Trenér jde tedy druhý poločas mávat na lajnu, na lavičce zbývá jen náhradní brankář. Takové Houslice............ Ale už vážně a důležitá fakta:

Opět se nám podaří vstup do zápasu. Hrajeme po zemi a tlačíme domácí k jejich brance. Již v 7. minutě Schwarzik vybídne svojí průnikovou přihrávkou Libora Picka, který přesným centrem nachází opět naběhnutého Jiříka a jeho hlavička je nechytatelná 1:0! Jediným čím domácí hrozí jsou dlouhé míče, které se nám nedaří odvracet (nedůraz a špatná předvídavost) a tak se domácí dostávají občas do nějakého náznaku šance. Ve 20. minutě však na konci naší krásné kombinace je druhý gól. Opět Schwarzik sklepne míč doleva na Urbiho, který ho zatáhne a posílá přízemní centr do vápna. Na pravém kraji malého vápna ho Laky vrací na rozběhnutého Taichiho a je to 2:0. Ve 26. minutě se nám bohužel zraní při odkopu míče Áša. Hra má stejný obraz, když dáme míč na zem jsou domácí bezradní. Bohužel je necháváme hrát dlouhé míče a vzadu nejsme úplně bezchybní. Největší šanci domácích (opět po dlouhém míči do strany a následném centru) hasí Krpi ve spolupráci s Pospim na brankové čáře. Ve 36. minutě přichází chvilka Urbiho - ustojí u lajny souboj, vybojuje míč a postupuje po lajně dopředu. Domácí se však rozestoupí a tak jde Urbi až ke kase kde přízemní střelou zvyšuje na 3:0. Ve 40. minutě vybojuje Schwarzik míč ve vápně, je faulován a Laky proměňuje penaltu s přehledem - 4:0.

Druhý poločas začínáme gólovkou, která se nedá nedat.... Horča z malého vápna přestřeluje odkrytou branku. Naštěstí je tu opět Schwarzik, a v 53. minutě po přihrávce Lakyho zvyšuje na 5:0. Od této chvíle to už není z naší strany o ničem. Místo hry po zemi hrajeme dlouhé míče, které ani vlastně hrát neumíme. Domácí mají více času míč na svých kopačkách, ve vápně jsou však dnes bezradní. Naopak, když dáme my míč na zem jsme nebezpeční. V 77. minutě si připisuje bod za asistenci Krpi. Jeho dlouhý výkop zpraceje Libor Picek, udělá dvě kličky a i golmana a potvrzuje konečný výsledek 6:0!!!

Hra dopředu byla opět skvělá, ve druhém poločase chybělo více chuti zahrát si, ale za stavu 5:0 už asi moc motivace není. Na okénkách v obranné hře však musíme pracovat stále.

Odměna za dvě venkovní výhry nenechala na sebe dlouho čekat a vyhoupli jsme se do čela tabulky.  Tak nám přijďte tuto sobotu pomoci svými hlasy ať svoji pozici potvrdíme.

TJ Březiněves B - Dolní Počernice 0:6

7. min: Jiří Schwarz
20. min: Tomáš Teichmann
36. min: Lukáš Urban
40. min: Lukáš Pour (Pen.)
53. min: Jiří Schwarz
77. min: Libor Picek

27. min: Kamil Douděra (rank) za Jan Vycpálek
46. min: Martin Horčík (rank) za Lukáš Urban