Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

14. 6. 2020: 17:00
Sparta Košíře - Dolni Počernice "B"

Poslední zápas

19. 6. 2020: 19:00
Dolni Počernice "B" - Klíčany B
1:2 (0:0)
Vernerovci na hrotu = tři bodíky z Vinoře
Napsal: beznos dne Pondělí, 01 Říjen 2018 20:39   

Jeden z klíčových zápasů podzimu hrajeme ve Vinoři....

 

Na jeden z nejdůležitějších zápasů podzimu (Vinoř má stejný počet bodů po 5 kolech) nás posiluje Vojta Malimánek, David Verner a Cíca junior. V hlavě mi trochu lítají myšlenky, že vítězná šňůra musí jednou skončit, ale při pohledu na rozcvičující se černovílé komando věřím v úspěch. Na hrot bez váhání stavím bratrské duou Vernerů, obranné řady posílil Vojta a na lavičce mám konečně uzdraveného Filipa Bělu.  Podle počtu diváků se jedná ve Vinoři o velmi očekávaný zápas.

Zápas má od začátku velmi dobré tempo a je vidět, že hrají týmy z čela tabulky. Hned od úvodu se osmělujeme o vytváříme si šance. Bohužel trefujeme brankáře anebo míjíme kasu. Ve 12. minutě se potvrzuje stoleté pravidlo nedáš dostaneš! Ve vápně domácích pálíme jednu ránu za druhou, buď do brankáře nebo protihráče. Odkop domácích odehrává na půlce nepřesně Hami, domácí okamžitě přenáší dlouhý míč na levou stranu, kde uniká soupeř Vojtovi, přihrává do středu na penaltu a Hami nestíhá - 0:1! Je tu situace, kterou jsme přes měsíc nepoznali, dostáváme první gól my. Teď se ukazuje síla týmu a touha být lepší. Ve 14. minutě rozehrává Šilhavka z levé strany přímý kop. Posílá centr do vápna a Mára Verner posílá své první kladivo do sítě 1:1! Domácí jsou jak opaření. Ve 22. minutě postupuje po pravé straně Mára, přehazuje míč do středu na rozeběhnutého bráchu Davida, a ten levou nohou posílá náš tým do vedení - 2:1! Velmi dobře presujeme a tak jediná možnost domácích jsou dlouhé míče za obranu. Naše obrana všeak drží jako skále a do poločasu nás domácí neohrozí. naopak, jakmile dáme míč na zem, vytváříme si tlak a i šance.

O přestávce zdůrazňujeme, že jsme silní po zemi. Zatím nestřídáme a očekáváme tlak domácích. Ale jsme to my, co tvrdí muziku!!! V 50. minutě zahrává přímák Laky, dlouhý přesný míč posílá na levou stranu vápna na hlavu Pospiho, který míč vrací před branku kde tluče kladivo č. 2 a Mára zvyšuje hlavou na 3:1!!! V 55. minutě zpracovává na půli výkop Krpiho David a po rychlé otočce posílá průnikovou přihrávku na pravou stranu na Beznyho. Ten už je rozběhnutý a ukazuje již všem jenom záda - střela ke vzdálenější tyči - 4:1! Nástup jako blázen a ukazujeme, kdo dnes hraje první housle!!! Průběžně střídáme, ale na obraz hry to nemá vliv. Hru kontrolujeme a domácí nepouštíme téměř do ničeho. Naopak pár šancí ještě nedáme, ale je nutné si nechat něco na další víkend.....

Odvážíme další body z venku a to nás nabíjí k dalšímu zápasu. Hrajeme víkend od víkendu a nemyslíme na nějaké cíle. Hra nás baví, góly nám tam padají a tak přichází výsledky. 

Nezapomeňte, v sobotu opět doma potřebujeme podporu!!! DÍKY - bez ní to nejde

 TJ Sokol Vinoř - Dolní Počernice 1:4

Góly
14. min: Marek Verner
22. min: David Verner
50. min: Marek Verner
56. min: Matěj Beznoska
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
62. min: Martin Cicala junior (rank) za Pavel Šilhavý
68. min: Filip Běla (rank) za Lukáš Urban
80. min: Petr Klíma (rank) za Tomáš Teichmann
Karty
37. min: Vojtěch Malimánek Karta
62. min: Adam Hamiollava Karta
70. min: Tomáš Teichmann Karta

D. Krpálek
rank
T. Teichmann
rank
V. Malimánek
rank
A. Hamiollava
rank
P. Šilhavý
rank
M. Beznoska
rank
T. Pospíšil
rank
L. Pour
rank
L. Urban
rank
M. Verner
rank
D. Verner
rank
 

Svátek má

Dnes 02.07.2020 : Radomír
Zítra 03.07.2020 : Prokop

Narozeniny má

11.7.2020: David Holý 25 let
12.7.2020: Vojtěch Míka 27 let
1.8.2020: Vít Palička 30 let
6.8.2020: Filip Kotchera 27 let
12.8.2020: Aldo Cicala 43 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login