Dolni Počernice "B" - Satalice
3:1 (1:0)
prvomájový pytel 8 branek
Napsal: cic dne Sobota, 01 Květen 2010 22:54

DP "B" - Uhříněves "B" 2-8 (1-4) Shodně skončily oba poločasy 1-4, ale zejména ten první poločas jsme si zasloužili mírnější skóre, ne-li rovnou vyrovnané skóre. Ač byl soupeř lepší, rychlejší a důraznější, úvodní branky jsme soupeři opět darovali. Příští zápas sehrajeme v Sobotu 8.5. od 10:30 na hřišti PRAGA Více o průběhu na "celý článek" (cic)

1. minuta Radek Exner vysune filtrem Vernera a ten se řítí zcela osamocen do vápna. Jeho střela však končí mimo. Míč ještě před čarou zachytil Mišoň, ale byl statický a z úhlu jen trefil brankáře.

3. minuta  0-1  přetažený centr míč zachytil soupeř až za brankovou čarou, ale náš rozhodčí Kudla si tohoto nevšiml. Přestali jsme hrát a na zpětnou přihrávku naběhl zcela volný hráč a ze 7 metrů vstřelil branku

8. minuta Radek Exner tvrdou střelou z otočky zamířil z vápna do tyče ...

14.minuta 1-1 minuta Lajbl vysune Vernera a ten prostřelí brankáře

23. minuta 1-2 brejk po naší pravé straně, který končí křížnou střelou po zemi

28. minuta 1-3 nákop do vápna. Žíla zaspí, Lajbl nechá naběhnout svého hráče a zkáza je dokonána střelou z voleje - prodloužení míče

36. minuta 1-4 do vápna se dostanou hosté na rychlost  do vápna a prostřelí z úhlu našeho brankáře

48. minuta 2-4 po krásném centru z pravé strany od Šestáka zakončoval Exner, Napoprvé do tyče a pak si sám míč doběhl a z úhlu vsítil.

v těchto momentech se nám hra daří a soupeř se brání. Nás dostane zpět na kolena a soupeře do pohody nahoru  vlastní branka Schwarze ...

63. minuta 2-5 centr do vápna si nádhernou hlavičkou do vinglu vrazí sám Schwarz

71. minuta 2-6 střela z 20 m, Žíla skvěle vyrazí na břevno, ale dobíhají jen hosté a napodruhé jej překonají z dorážky z 5 m

73. minuta 2-7  střela  z velkého úhlu prostřeluje Žílu nad rukama pod břevno

75. minuta 2-8 průnik po straně, centr do vápna a z prostoru malého vápna zavěšuje svůj 3. gól v zápase hostující hráč.

Dolní Počernice - Uhřiněves 2:8

14. min: Marek Verner
48. min: Radek Exner
46. min: Jaroslav Langmajer (rank) za Michal Lajbl
69. min: Josef Svitek (rank) za Jan Šesták