Dolni Počernice "B" - Sparta Košíře
2:2 (1:0)
Návrat Beznosky do sestavy nepomohl k výhře
Napsal: cic dne Úterý, 18 Květen 2010 08:15
DP "B" - HOSTIVAŘ "B" 2-2 (2-1) Ani návrat excelentního střelce Beznosky nepomohl. Sice jednu branku dal, ale nedokázali jsme uudržet nadějný poločasový výsledek a po velkých šancích, které jsme neproměnili jsme obdrželi druhou branku a tím se nám situace velmi zkomplikovala ... Situace je vážná a budeme se muset pokusit urvat body na tomto těžkém soupeři !! Příští zápas sehrajeme na hřišti v Uhříněvsi proti těžkému soupeři - BENICE od 10:30 (cic) Jen co zápas začal, tak se nám zranil opět na stehenním svale Teichmann ... Do hry ho nahradil Čížek, ale opět dokázal, že je to talent a budoucnost  dolnopočernického fotbalu !! Přesunul se na pozici levého záložníka a Cicala přešel do středu hřiště na místo Techmanna. I Hostivař přijela posílena hráči z A týmu - vědoma si důležitosti zápasu v boji o záchranu ... Ve 21. minutě našel krásnou kolmou přihrávkou v doběhu Beznosku a ten se střelou po zemi k tyči nemýlil  - vedeme 1-0 !!! Ve 27. minutě našel opět Pačes nádherným lobem přes obranu Beznosku a ten s elegancí sobě vlastní lehce přehodil brankáře. Jeho lob však obránce odkopl na poslední chvíli ... 30. minuta Čížek zatáhl po levé straně, nádherně nacentroval a jeho přetažený míč na zadní tyči Novotný nedokázal umístit za záda již bezmocného brankáře ... Hosté kopou sérii nebezpečných rohových kopů a trest přichází ve 28. minutě, kdy se prosadil hlavou hráč hostí a hlavičkou do vinglu nedal našemu branáři šanci - sriovnáno na 1-1 !! My však nepolevujeme a tlačíme se do šancí a opět je tu skvělý Pačes !! Ve 34. minutě centrem skoro z poloviny hřiště hledá do vápna nabíhající hráče a Aldo Cicala jde do hlavičkového souboje, který vyhrává a brankář si sám či s Aldovou pomocí - tečí posílá míč do sítě - opět jsme ve vedení - 2-1 !! 60. minuta střídání Novotného Exnerem zdá se úspěšné... Avšak po dvou hezkých přihrávkách se Exner řečený profesor zadrhnul a již jen chodil ... 62. minuta Exner posílá přihrávkou po zemi za obranu naběhnutého Beznosku, ale ten křížnou střelou brankáře nedokázal překonat. 64.minuta přetažený centr a  Beznoska se z voleje trefil sice nádherně, ale jeho střela minula tyče... 65. Čížek centruje a Cicala hlavou míří nad branku. Nedáš dostaneš. 67.  minuta tlak Hostivaře v okolí našeho vápna dokážou hosté přetavit ve vyrovnávací branku. Nejprve osamocený Procházka dá vyniknout Cicalu, který střelu z 10 m vyrazí na břevno. Ale jen o chvíli později opět Procházka nabíhá na centr a nikým nebráněný nohou z voleje prostřelí  našeho brankáře, který nedokázal lehkou střelu vyrazit - 2-2 !! Do konce utkání si již žádný ze soupeřů nevytvoří brankovou příležitost a zápas končí smírem. Pro oba ze soupeřů nepříjemnou ztrátou bodů !! Snad se nám v závěru bude dařit více a dotáhneme k záchraně i B tým...

Dolní Počernice - Hostivař 2:2

21. min: Jiří Beznoska
34. min: Aldo Cicala

5. min: Michal Čížek (rank) za Tomáš Teichmann
60. min: Radek Exner (rank) za Jan Novotný