Dolni Počernice "B" - Strašnice B
4:0 (3:0)
Naději na dobrý výsledek jsme živili do 61. minuty
Napsal: cic dne Středa, 26 Květen 2010 05:23

BENICE - DP "B" 5-1 (2-1) kDo zápasu jsme nastoupili s velmi mladým mužstvem a vemi dlouhou dobu jsme se soupeřem drželi krok. Po naší třetí obdržené brance jsme již odpadli a nedokázali jsme již se soupeřem hrát rovnocennou partii. Prohra nás tak přiblížila sestupu a v příštím zápase v sobotu od 17:00 hod nás čeká před domácím publikem existenční zápas proti Štěrboholům "B". Prosíme fanoušky o podporu, abychom tento krok zvládli ... (cic)

2. minuta Ladislav řečený Beruška ve výběhu fauluje ve vápně protihráče a píšťlka rozhodčího zůstala němá ??!! 3. minuta Březina zachytil rozehrávku, našel skvěle Maxu, který se na vápně uvolnil kličkou. Maxova střela je sražena k Procházkovi, který míří vysoko nad branku. 7. minuta Březina zachytil rozehrávku u našeho vápna, uvolnil dlouhým nákopem Schwarze (za přispění obránce, který míč nezachytil). Jirka šel sám na brankáře a po kličce do strany posílá do prázdné branky na 0-1 !!! 9.minuta Březina zachraňuje skluzem vniknutí soupeře do nasšeho vápna. Jen o pár chvil později soupeř centruje od brankové čáry a Beruškovi míč propadne mezi rukavicemi a nohami  a tak není složité pro soupeře ze 2 m dorazit míč do prázdné branky 1-1 !! 10. minuta útočník Benic se prosadí do vápna přes Matějčka, ale střílí mimo. 13. minuta opět souboj v našem vápně, tentokrát s Langmajerem a opět nepřesná střela - do tyče. 14. minuta trestný kop z 30 m Beruška vyrazil na roh. 15. minuta nádherná akce - centr z levé strany a zcela osamocený hráč trefuje překsrásnou střelou z voleje do horního rohu branky a dostává Benice do vedení 2-1 !! 16. minuta Maxa se řítí do vápna, udělá kličku golmanovi vyběhnutému mimo vápno, střela a míč zachytí  obránce rukama. Píšťalka opět mlčí, tentokrát v náš neprospěch. 29. minuta střílíme gól na 2-2 po lobu brankáře, ale branka není uznána - prý pro domnělý faul ... 32. minut brejk po pravé straně, centr do vápna a Beruška zázračně vyráží střelu z 10 m na roh !! 35. minuta trestný kop z 25 m a opě Beruška vyráží na roh střelu mířící do horního rohu branky.  38. minuta Bennice kopou centr do vápna na hráče, který hlavičkuje ze 7 m a kterého Beruška zázračně vychytá !! 41. minuta Schwarz střelou 35 m golmana nepřekvapil. Vyrazil střelu na roh, na nějž naskočí Matějček a hlavičkuje mimo. 43. minuta se dere Benický hráč do vápna přes Matějčka. Ten jej však za cenu faulu (viditelně tahá za dres) nepustí do vápna. Kupodivu i tentokrát rozhodčí nechá pokračovat ve hře.

48. minuta Schwarz využije chyby soupeře a valí se do otevřené obrany. Volí nepřesnou střelu 35 m. 49. minuta zakřižuje Langmajer nebezpečný výpad Benic do našeho vápna. Hra je až do 61. minuty vyrovnaná, ale přichází právě zmíněná 61. minuta, kdy v závaru před brankou Beruška vyráží míč před sebe a na dorážku je krátký -  3-1 !! 75. minuta Schwarz hlavičkuje v nadějné pozici mimo... 78. minuta zatažení Benic po levé straně centr a ze 7 m prostřelil našeho brankáře zcela osamocený hráč - prohráváme 4-1 !! Závěr už patří jen domácím, kteří v 85. minutě potvrzují barnkou na 5-1 !! V 88. minutě Procházka zatáhne po lajně a centrem hledá Maxu, ale ten na míč nedosáhl.

Sokol Benice - Dolní Počernice 5:1

7. min: Jiří Schwarz
67. min: Vít Palička (rank) za Michal Procházka