2. 6. 2018: 17:00
A.F.K. Olympia Šeberov B - Dolni Počernice "B"
2:4 (0:1)
ZLEPŠENÝ VÝKON V DRUHÉ PŮLI A STANDOVY PARÁDNÍ STŘELY PŘINESLY ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ
Napsal: Administrator dne Čtvrtek, 12 Duben 2018 18:59

D.POČERNICE B - PRAGA B  2-1 (1-1)  Sobotní zápas vypadal úplně jinak než ten podzimní kdy nás soupeř zcela přehrál.  Hosté začali ve velkém tempu od úvodního hvizdu a měli hned několik nebezpečných šancí. Postupně jsme však vyrovnali hru a vše vyvrcholilo ve 25. minutě. To byl před velkým čtvercem faulován agilní Gembi a rozhodčí nařídil trestný kop. K tomu se postavil STANDÍK VAŇOURNÝ a nádhernou střelou otevřel skóre 1-0 !!  Bohužel o deset minut později hosté po jedné z vydařených akcí  vyrovnali 1-1 ! Do druhé půle jsme šli s odhodláním urvat aspoń bod. Paradoxně nám však nedocházeli síly a byli jsme celý druhý poločas  lepším mužstvem ovšem bez větších šancí které jsme sami zazdili.  Naše úsilí však přeci jen přineslo ovoce. V 85.  minutě  se k odraženému  balónu dostal opět STANDA a ještě krásnější střelou z dálky strhnul zápas na naší stranu a konečných zasloužených 2-1 !!!  Všichni zahráli velmi dobře Vyzdvihnout bych však chtěl naše VETERÁNY - KAMILA s TEICHYM kteří  vydrželi celý zápas  bez sebemenších známek únavy a samozřejmě STANDÍKA .

Dnes 19.07.2018 : Čeněk