Dolni Počernice "B" - Strašnice B
4:0 (3:0)
Souboj o čelo tabulky rozhodne jediná chyba.
Napsal: Administrator dne Sobota, 01 Prosinec 2018 22:22

Na zápas o čelo tabulky na Střížkov odjíždíme s odhodláním neprohrát. Deštivé počasí přesouvá zápas ne velmi nekvalitní umělku. Od začátku zápasu mají domácí více ze hry, ale naše velmi kvaltiní obranná hra je nepouští do žádné vyložené šance. Dopředu toho sice moc nevymyslíme, ale vzadu hrajeme na výbornou. Je to boj nežli hra pro oko diváka. Těch tam také bylo v tom mokrém počasí minimum. Hra má téměř 80 minut podobný obraz. Jenže přichází 79. minuta a rohový kop domácích do maléha vápna Krpi nemá a nejvyššího hráče hlídá Filip - 0:1!!! Dvě chybky najednou se bohužel vždy trestají.Hra se na posledních deset minut mění a mi se tlačíme do vápna. Bohužel nevyužijeme Lakym dva přímé kopy a v poslední minutě ani Mára míč nedotlačí do branky. Proháváme v boji o čelo tabulky se ctí, ale o to víc nás porážka mrzí. Na jaře máme aspoň více motivace.

Fotbalová akademie Praha z.s. - Dolní Počernice 1:0

74. min: Martin Horčík (rank) za Matyáš Koryta
74. min: Jan Novotný (rank) za Tomáš Teichmann