TJ Sokol Troja B - Dolni Počernice "B"
7:3 (5:0)
Konečně za tři body.
Napsal: PŠ dne Neděle, 20 Září 2020 12:58

Za krásného počasí jsme se konečně dočkali prvního vítězství v sezóně. Nutno dodat, že soupeř nebyl z nejsilnějších. V zakončení jsme ale měli i  trochu smůlu, protože výsledek mohl být v závěru utkání ještě vyšší. Musím ale zároveň složit poklonu soupeři, že zápas za rozhodnutého stavu nevzdal a bojoval a až do samého konce utkání. Vypadá to že jsme konečně našli složení stoperské dvojice, Píca s Pančem opět odehráli utkání téměř bez chyby a k úplné spokojenosti s jejich výkonem by bylo zapotřebí ještě větší verbální podpora spoluhračů. Celé utkání ale velice dobře odehrál i zbytek týmu a to vč. náhradníků. Velmi  povzbuzující byl už vstup do utkání, kdy hned v 1.min Maxík po hrubce soupeřovy obrany přebral balón a dopravil ho tam kam patří, 1:0. A dál jsme se tlačili do zakončení, většinou to ovšem nebylo úplně připravené nebo se nevydařila poslední přihrávka. V 9.min Áša nikým neatakován přesně odcentroval před bránu  na hlavu Davida a ten si už poradil, 2:0. V tuto chvíli soupeř nevědel kam dřív skočit a vypadalo to na pěknou střelnici z naší strany, jen škoda těch nepřesností:(. Ve 20.min si sebral míč Maxík a po zbavení se několika protihráčů, střílí naší třetí branku, 3:0. Dál tvrdíme muziku, i když soupeř nic nevzdává a svojí hrou postavenou na důrazu a soubojích nám rozhodně nic nedává zadarmo. Těsně před poločasovou pauzou, v 41.min Duff zatáhne hezky míč po lajně a odcentruje před bránu a tam už čeká na svoji příležitost David a neváhá, 4:0. Druhý poločas tak už odehrajeme v klidu a bez zbytečných chyb a ztrát, dokonce si mužeme dovolit prostřídat unavené hráče(z dopoledního utkání A týmu). V závěru, v 87.min ještě upraví skóre zápasu Zambi po nezištné přihrávce Maxíka, 5:0. Příští sobotu hrajeme na horké půdě spolu favorita sotěže, týmu SK Vinoř. Tam nás nečeká rozhodně nic lehkého, takže doufám že se uvidíme na tréninku aby jsme se mohli kvalitně připravit:).

Dolní Počernice - FK Union Strašnice z.s. B 5:0

1. min: Tomáš Maxa
9. min: David Verner
20. min: Tomáš Maxa
41. min: David Verner
87. min: Martin Zamboj

45. min: Aleš Novotný (rank) za Lukáš Dufek
54. min: Kamil Douděra (rank) za Martin Michal
67. min: Tomáš Rejlek (rank) za David Verner
77. min: Pavel Šilhavý (rank) za Martin Veselý