Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

31. 10. 2021: 14:30
Ambassadors FC Praha - Dolni Počernice "B"
1:2 (0:1)
Rozhodl důraz a chuť.
Napsal: PŠ dne Pondělí, 11 Říjen 2021 10:13   

Čekání na plný bodový zisk se opět posouvá o další hrací víkend…..Přestože příprava na domácí zápas s Kačerovem probíhala s velmi pozitivní náladou a na utkání byli všichni dostatečně nažhaveni a naladěni(TAKÉ DÍKY PERFEKTNĚ PŘIPRAVENÉ KABINĚ OD NAŠEHO KAPITÁNA A OSLAVENCE PÍCI), na hřišti jsme to nebyli schopni vyjádřit tak kvalitním výkonem aby zůstali body doma. Hosté na nás vyrukovali s tvrdou a důraznou hrou a my se s tím nebyli schopni vypořádat po celý zápas. Navíc jsme bohužel OPĚT nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, a soupeř ztrestal každou naší chybu(pravda někdy trochu se štěstím). Přesto mi u mého týmu chyběla větší touha poprat se o výsledek a nebát se vzít nějakou tu situaci na sebe.

1.-10.min – úvod zápasu je velice opatrný, žádný z týmů nechce udělat první chybu. 10.min - pěkný centr Píci si najde Citrón, jeho pokus hlavou je ale nepřesný a končí nad brankou hostů. 14.min – Bezny nachází přihrávkou Davida, ten výborně uvolní Hami a Hami si to mašíruje už pouze na brankáře. Bohužel si míč velmi nekvalitně připraví a tak má zakončení na levou nohu. A zakončení podle toho také vypadá, v jasné šanci střílí vedle. 18.min – dlouhý míč za obranu, ta v domnění že se jedná o offside přestane hrát, né tak už útočník hostů. Naštěstí Filip zmenší útočníkovi úhel a ten tak nastřeluje pouze jeho. 19.-24. – sice se snažíme na hosty něco vymyslet, ale narážíme na jejich již zmiňovanou tvrdou hru. A tak často končí naše útočné náznaky již v zárodku akcí. 25.min – hosté nás ztrestají za naší nedůslednou obrannou hru. Ve středu hřiště trochu propadneme a nespacifikujeme nákop za obranu, tam si útočník – se štěstím – připraví míč na střelu a podél vybíhajícího Filipa dává směr celému utkání, 0:1. Z tohoto šoku nám chvíli trvá srovnat se, rázem nejsme schopni si přihrát ani na dva metry. Hra je tak jen o dlouhých nákopech, většinou na nikoho…35.min – přesto dostaneme možnost ke srovnání skóre, David obchází obránce a dává na dobře rozeběhnutého Rendu. Ten už má před sebou jen brankáře, s obrovskou šancí ale naneštěstí naloží podobně jako Hami. Jeho střela jde do vyběhnutého brankáře a odražený mít obrana hostů odkopává. 36.-45.min – tato šance nás přeci jen trochu probrala, často ale při útočných akcích narážíme na velkou nepřesnost v přihrávkách. Hostům toto skóre vyhovuje, hru kouskují drobnými fauly a míče povětšinou pouze nakopávají a o mezihru se moc nesnaží.

Poločas tak ještě dává naději, že můžeme utkání zvrátit. O poločase nabádám hráče o větší důraz a hlavně větší aktivitu. Tým je tak trochu pod dekou, proto zdůrazňuji, aby si šli zbytek zápasu užít.

48.min – Renda odebere dobře míč obránci, posune ho do dobré pozici Davidovi. Ten ale na malou chvilku zaváhá, atak jeho střelu na poslední chvíli zblokuje obránce. 54.min – hosté zaútočí po levé straně, následně se na hranici vápna jeden z nich uvolní a střela orazítkuje tyč naší brány. 57.min – Píca zahraje trestný kop přímo do míst kam zabíhá Bezny, ten bez přípravy jen těsně míjí branku hostů. 61. min – hosté se zničehonic dostanou středem hřiště ke střele a Filip jen sleduje střelu mířící přesně k tyči, 0:2. Zrovna když jsme se dostávali trochu na koně, tak jsme vyrobili několik chybek ve středu hřiště a Kačerov nás za ně ztrestal a opět nás tak srazil na zem. Obraz hry se nijak zvlášť nemění, souhra se nám stále moc nedaří a soupeř svojí tvrdostí ani nepovoluje našim útočícím hráčům nějaké pokusy o zvrat a hru tak kontroluje. 69.min – útočník hostů se lehce dostane přes obránce a s přehledem, byť na dvakrát překonává Filipa, 0:3. 67.min – ojedinělá vydařená akce z naší strany, David centruje, míč si nachází Citrón, ale jeho střela je slabá a brankář ji v pohodě chytá. 75.min – hosté zahrávají tři rohy v řadě, první dva ještě odvrátíme za cenu dalšího. Ten třetí již ale nezachytíme, tři naši alibisticky stojící hráči nejsou schopni pokrýt hostujícího hráče na přední tyči. Ten tak vlastně ani nemusí do souboje a s přehledem hlavičku ze tří metrů umisťuje k tyči, 0:4. 78.min – brejk Kačerova, kdy nezachytíme útok z pravé strany. Následuje přízemní centr na úplně volného hráče, na kterého zívá prázdná branka. Ten se ale snad příležitosti zalekne a střílí úplně mimo. 87.min – poslední zajímavý moment se odehraje před brankou Kačerova, David se zbaví obránce a střílí, gólman si ale s jeho střelou poradí.

Co na závěr – dnes jsme zaostali hlavně v tvrdosti, důrazu a hlavně chuti zahrát si fotbal. Sestava vypadala před zápasem docela dobře, ale nenašel se nikdo kdo by dokázal zdravě vyhecovat zbytek týmu. Jakoby nám nesepnul motor….nedá se nic dělat, musíme se prát dál. Věřím že už se nám podaří tyto nezdary zlomit a nalézt naši pravou tvář. Tréninky tento týden klasicky ST a pá vždy od 18:30.Dolní Počernice - SK Gordic Praha Kačerov, z.s. 0:4

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
53. min: Michal Pavlovský (rank) za Martin Zamboj
71. min: Martin Horčík (rank) za Ondřej Urban
82. min: Jiří Synek (rank) za Daniel Vinař
Karty

F. Drastík
rank
M. Beznoska
rank
L. Picek
rank
M. Michal
rank
D. Vinař
rank
M. Zamboj
rank
A. Hamiollava
rank
D. Dvořák
rank
O. Urban
rank
R. Nápravník
rank
D. Verner
rank
 

Svátek má

Dnes 22.01.2022 : Slavomír
Zítra 23.01.2022 : Zdeněk

Narozeniny má

1.1.2022: Matěj Koutenský 20 let
1.1.2022: Adam Hamiollava 21 let
1.1.2022: Daniel Hájek 23 let
1.1.2022: Mikoláš Minčič 20 let
1.1.2022: Jakub Matuška 32 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login