2:0 (0:0)
BOD Z VENKU NAKONEC DOBRÝ
Napsal: Administrator dne Neděle, 19 Září 2010 15:47

ČAKOVICE - DP "B" 2-2(0-1)

Dopolední zápas v ČAKOVICÍCH tentokrát začal lépe než ty předešlé.Nepustili jsme soupeře do úvodního tlaku a i hra vypadala poněkud urovnaněji než minule.Takže se hrálo i díky soupeři celkem pohledné utkání ve kterém měl náš tým malinko navrch. Chcete-li se dočíst více o zápase ,vstupte na celý článek.

Už v 7 minutě kopal PAČES trestný kop ovšem gol nepadl.V minutě dvanácté potom náš opět skvěle chytající RUDA MORÁVEK zneškodnil 100% šanci soupeře.O sedm minut později   opět skvělě vyrazil trestný kop soupeře. V minutě 31. šel sám na branku domácích MAŘÍK ale místo střely zvolil svojí obvyklou kličku se kterou si golman lehce poradil. Běžela 42 minuta když tentokrát v obraně hrající NOVOTNÝ SKVĚLE kolmicí uvolnil VERNERA a ten se neomylně trefil 0-1 ! A za tohoto stavu se šlo do šaten.Druhý poločas začal stejně jako první vyrovnanou hrou na obou stranách.O to horší bylo že po naší chybě se domácí dostali do přečíslení a po kombinaci srovnali. 1-1!To běžela 50 minuta. Od té doby jsme kupili  jednu chybu za druhou.To  vyvrcholilo faulem na hranici pokutového území. Z trestného kopu tak v 62 minutě soupeř skoroval a vedl 2-1 ! Ještě v téže minutě vypálil PAČES ale byla z toho jen tyč.Od té doby jsme útočili ale gol ne a ne padnout.Naštěstí aktivní PAČES zavelel  v 8O minutě k útoku a po samostatné akci skvěle našel naběhnutého střídajícího ČÍŽKA(MOJU) a ten propasíroval míč pod domácím golmanem.2-2 !!! A tak zařídil konečný stav zápasu.Do konce už totiž nikdo neskoroval ač náznaky šancí ještě byly na obou stranách.

ČAKOVICE - Dolní Počernice 2:2

42. min: Marek Verner
80. min: Michal Čížek

52. min: Tomáš Tomáš (rank) za Jaroslav Langmajer
65. min: Michal Čížek (rank) za Ondřej Wild