1:5 (0:4)
Ofenzivní smršť....první tři bodíky!!!
Napsal: beznos dne Pondělí, 10 Září 2018 19:03

Na první domácí zápas k nám zavítaly Řepy.................

Bez zraněného Filipa Běly (zlomený nos) a Áši (volný víkend), ale s Taichim a také s novou posilou Lukášm Pourem "Lakym" v základu, a na lavičce s uzdraveným Pospim. Všichni jsme věděli, že musíme odčinit nepodařený vstup do soutěže.

A začli jsme od "podlahy".... 4. minuta - přetažený centr zlevy vrací z druhé strany Bezny na hlavu předsedy Schwarzíka a vedem 1:0! 6. minuta - centr Šilhavky prodlužuje Mára na hlavu Koryho a je po jeho střeleckém trápení - 2:0!!! Super začátek. Postupně nás ale na chvilku vedení uchlácholilo. Přestáváme kombinovat a přizpůsobujeme se hře soupeře v nakopávání míčů. Naštěstí soupeř nic nevymyslí a náznaky zachytává naše obrana nebo dnes bezchybný Kouťák v brance. Po 25 minutách se ale vracíme ke své hře, Kombinujeme a tlačíme se dopředu hlavně po stranách. Nejdříve ještě pálí hlavou Jirka Schwarzík po centru Urbiho do golmana, ale pak to již běží jako v úvodu zápasu. 33. minuta - roh hostů odvrací Laky hlavou, Kamil vybojuje míč a posílá ho na pravou stranu na rozběhnutou lokomotivu Schwarzíka - ten míč zatahuje až k lajně a před brankou najde samotného Beznyho, který zvyšuje na 3:0. O tři minuty po nakrátko rozehraném přímáku nachází Šilhavka Lakyho jehož zblokovaná střela čeká na Beznyho - 4:0! A ještě jeden úder pro hosty - na levé straně se uvolní Kamil dvěmi klikami a před brankou Kory z první stanovuje na poločasových 5:0!!!

Do druhé půle prostřídáme a začínáme vlažněji s vědomí vysokého náskoku. Po zbytečné ztrátě vepředu (opět nepřesnost) se dostávají hosté do brejku a proti samotnému Lukášovi (vystřídal Kouťáka) v brance jsou úspěšní 5:1. Ve hře začínáme zbytečně spěchat z čehož plyne samozřejmě nepřesnost. Jenže je tu poslední patnáctiminutovka a ještě něco fandům po minulém nezdaru dlužíme.... 74. minuta - centr zleva po teči hostů trefuje v běhu Mára Verner do šibenice 6:1. 86. minuta - po centru Máry na vápně otálí se střelou Vesi, míč si vyměňuje s Beznym a nakonec k levé tyči zvyšuje Vesi na 7:1. A není konec - 90. minuta - Vesi po kombinaci s Urbim a Schwarzikem uzavírá z vápna střelou k tyči skóre - 8:1!!!

A je to doma. Každý výkon má své malé či velké chybičky, ale dnes...když Počerky nastupují!!! Díky chlapi!

Dolní Počernice - TJ Sokol Řepy, z.s. B 8:1

5. min: Jiří Schwarz
7. min: Matyáš Koryta
33. min: Matěj Beznoska
36. min: Matěj Beznoska
38. min: Matyáš Koryta
73. min: Marek Verner
85. min: Martin Veselý
90. min: Martin Veselý

56. min: Martin Veselý (rank) za Kamil Douděra
46. min: Lukáš Předota (rank) za Matěj Koutenský
77. min: Mikuláš Minčič (rank) za Pavel Šilhavý
66. min: Martin Horčík (rank) za Matyáš Koryta
46. min: Tomáš Pospíšil (rank) za Jiří Schwarz