SK Slovan Kunratice z.s. B - Dolni Počernice "B"
6:4 (1:2)
SMOLNÁ PROHRA
Napsal: Administrator dne Pondělí, 05 Září 2011 16:31
ČECHIE DUBEČ B - D.POČERNICE B 2-0 (0-0) První zápas sezony jsme zavítali k sousedům do Dubče.Jelikož naše áčko hrálo zároveň doma a obě mužstva malí velkou marodku nerodila se sestava lehce.Museli jsme sáhnout do hlubokých rezerv hráčů ,kteří již dlouhou dobu nehrají. Tak se na place objevila slavná Počerniká jména jako-Belžik(KODL),Soukup(SOUKY) či Plucha. Kdo měl strach ,že toto mužstvo s pěti čtyřicátníky udělá ostudu ten se šeredně spletl ! Tito hráči sice nesváděli s mladším domácím mužstvem běžecké závody závody(teda krom dvojice šílenců KÁCA-SOUKY ,kterým by mohla závidět i většina dvacetiletých céčkařů),ale co se týká přehledu a techniky to se prostě musí vidět !První poločas se hrál za úmorného vedra, které hráčům moc nepřidalo.Hra byla vyrovnaná s několika nebezpečnýmy závary na obou stranách.Do šaten se šlo ,ale za zaslouženého stavu 0-0! Bylo velice pravděpodobné ,že pokud dá někdo první branku má zápas v kapse ,protože ve vedru rychle ubývaly síly na obou stranách. O to tragičtější byla smolná situace v 60. minutě kdy dala Dubeč branku a bylo to 1-0 !! Mrzí mne o to víc jejikož já jako vedoucí s praporkem na lajně jsem měl na tomto okamžiku lví podíl a hráčům se ještě jednou omlouvám !Stalo se to celé tak, že Belžik nikým neatakován chtěl rozehrát míč. Jenže kopl tak nešťastně,že trefil soupeře před sebou do hlavy a míč se odrazil přesně na nohy dalšího hráče ,který se nestačil vrátit z ofsajdu. Ten nezaváhal a překonal bezmocného Mikeše.Já byl tak překvapen situací ,kterou snad nikdo nečeka že jsem nedával pozor a nebyl schopen s jistotou říct zda ofsajd byl či ne! O to víc smekám před hráči ,kteří ač unaveni se semkli a sopeře od té doby nepustili za půli.Ani v době kdy se zranil Teichmann a nebylo už možno střídat.Bylo otázkou času kdy to tam padne.Vzlášt šance Schwarze a Adamce volali po golech.Ale smůla a nemohoucnost z minulého roku trefit branku nás provází i nadále ! V minutě 85.pak soupeř po chybě ve středu pole utekl a bylo hotovo 2-0.!! Tak také zápas zkončil. Ještě chci poděkovat PÁNŮM FOTBALISTŮM ,že nás nenechali ve štichu a předvedli mladým jak se hraje srdíčkem a jak se překonává únava když vás to baví.Takoví hráči jsou v našem týmu vždy vítáni protože na jejich hru je radost pohledět.To se týká i RADKA EXNERA ,který ač se na plac nadostal je vždy ochoten vypomoci v nouzi nejvyší.Musím též pochválit mladíky ,kteří se taky s ostatními rvali o výsledek a i když to nedopadlo je to pro ně obrovská fotbalová škola. No nic v sobotu po vzoru áčka přejedem Kyje a jde se dál.

Dnes 16.09.2024 : Naděžda
Zítra 17.09.2024 : Kryštof

2.9.2024: Filip Cicala 34 let
20.10.2024: Martin Cicala 57 let